|
Fajnie mieć problem z wybraniem gracza meczu.Mały,Melikson,Jirsak a może Pareiko - każdy z nich zagrał świetne zawody.
Genkow to nie drugi Hristow - będzie miał piłki, będzie strzelał gole.NA dziś ich nie ma ale to powinno się powoli zmieniać.
Mecz średni ale rokujący.Jak sobie porównam zeszłą wiosnę gdzie 'żelaznym' składem graliśmy jak dzieci we mgle a teraz gdzie po totalnym rozpiżdzie , dajemy radę, to o optymizm nie trudno.
Dobra robota choć mankamentów wiele.
|