Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 04.03.2011, 23:28
od początku przyjścia Cikosa i Bunozy od razu jakoś ich polubiłem i mają u mnie kredyt zaufania Bardzo chciałbym aby to Chavez z Bunozą grali na środku Ale może być tak że Jaliens gra dlatego że może nie wykupią Chaveza i nie ma sensu go wystawiać tak jak Riosa.
Genkov będą z niego ludzie, chwila i zacznie strzelać gole. Melikson i Pereiko klasa sama w sobie Sivakov może się rozegra. no i Małecki 2 już dobry mecz.
Teraz misja : pokonać Widzew!
Odpowiedz cytując