od początku przyjścia Cikosa i Bunozy od razu jakoś ich polubiłem i mają u mnie kredyt zaufania

Bardzo chciałbym aby to Chavez z Bunozą grali na środku

Ale może być tak że Jaliens gra dlatego że może nie wykupią Chaveza i nie ma sensu go wystawiać tak jak Riosa.
Genkov będą z niego ludzie, chwila i zacznie strzelać gole. Melikson i Pereiko klasa sama w sobie

Sivakov może się rozegra. no i Małecki 2 już dobry mecz.
Teraz misja : pokonać Widzew!