|
Jirsak - mam nadzieje ze nie usnie na nastepne 5 meczow.
Bunoza - dobry wystep, o wiele lepszy niz Jaliensa. Dosc pewny, jednak mial pare glupich bledow.
Cikos - najpewniejszy z obroncow, szkoda ze nie ma wiecej zdolnosci ofensywnych. Ale i tak bardzo dobrze.
Genkov - W I polowie duzo walczyl, szkoda tylko ze nie mial zbytnio do kogo zgrywac.
Sobol - dobrze ze w II polowie wreszcie mu sie zachcialo
Wilk - oj marnuje sie na lawce
Kirm - pomimo bramki to tragedia. Niestety.
Ostatnio edytowane przez mic : 04.03.2011 o godz. 23:49.
|