88seba88 napisał(a):

wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
|
1) Chyba coś tani masz ten telewizor bo na górze był chyba full.
2) Prościej ją będzie zapełnić gdy się wyjdzie z domu.
Co do meczu: szacunek za walkę dla piłkarzy i szacunek dla G za doping. E od strony G też momentami nieźle.