Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 04.03.2011, 22:57
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
1) Chyba coś tani masz ten telewizor bo na górze był chyba full.
2) Prościej ją będzie zapełnić gdy się wyjdzie z domu.

Co do meczu: szacunek za walkę dla piłkarzy i szacunek dla G za doping. E od strony G też momentami nieźle.
Odpowiedz cytując