Na szybko po meczu.
W koncu mamy bramkarza przy ktorym nie skacze mi cisnienie i wiem ze jak mina przeciwnicy Nasza obrone to maja jeszcze jeden problem zeby zdobyc bramke. Obrona dalej niepewnie. Jaliens poki co zawodzi. Uwazam ze troche za chaotycznie dodatkowo gra. Oby szybko sie przystosowal bo inaczej lawa. Sobol dzisiaj o wiele wiele lepiej. Co prawda widac ze jeszcze czasem gubi sie w ustawieniu 4-3-3 ale z kazda minuta coraz lepiej bylo.
Jirsak wszedl i zrobil wiecej niz mozna bylo sie spodziewac. A dodac trzeba ze poza bramka i asysta mial tez kilka ladnych przejec pilki i dogran. Maly poki co widac ze jest w gazie i oby tak dalej. Reszta w miare poprawnie.
Na koniec kilka slow o Genkovie. Widze ze niektorzy juz zaczynaja stawiac na Niego krzyzyk. A prawda jest taka ze duzo walczy z przodu, cofa sie. Na dzisiaj zabraklo mu dwa razy zeby wczesniej ruszyc o sekunde dwie i bylby gol. Pozatym przypomnijcie sobie ile Brozkowi zajelo przestawienie sie z gry dwoma napastnikami do gry na jednego. A slusznie zauwazyl w czasie relacji bodaj Szymkowiak ze wczesniej chyba gral zawsze z drugim napadziorem z przodu. I tez kolejne slowa Szymka, potrzeba minimum 6 meczy a najlepiej runde zeby zobaczyc czy dany gracz wszedl w zespol, zaaklimatyzowal sie i czy sie sprawdzi wiec czasu jeszcze troche jest.
Pozdrawiam i na koniec....Lidera Mamy Za Ch... Go Nie Oddamy!!!!
