crazykaro napisał(a):

|
To ciekawe gdzie się podziewało te 13,5 tys
|
Nie ma się co oszukiwać. 14tys szału nie robi. Basałaj przewidywał (nie wiem czy ujęli to w budżecie) średnią 24tys/mecz. Średnio to będzie wyglądało, jak otworzą cały stadion i zasiadzie na nim 14tys..
Może zejdą z ceną, będzie cieplej, Wisła będzie grała dobrą piłkę i będzie lepsza frekwencja..oby.