Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17568
Stary 04.03.2011, 22:54
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
To ciekawe gdzie się podziewało te 13,5 tys
Nie ma się co oszukiwać. 14tys szału nie robi. Basałaj przewidywał (nie wiem czy ujęli to w budżecie) średnią 24tys/mecz. Średnio to będzie wyglądało, jak otworzą cały stadion i zasiadzie na nim 14tys..
Może zejdą z ceną, będzie cieplej, Wisła będzie grała dobrą piłkę i będzie lepsza frekwencja..oby.
Odpowiedz cytując