|
Co do Jirsaka, to ok - podanie ma dobre, strzał z dystansu świetny, ale gość w ogóle, w przeciwieństwie choćby do Meliksona, nie próbuje rozgrywać piłki, co najwyżej podaje do tyłu. Gdyby zabrakło Maora, zobaczylibyśmy starego Jirsaka, chowającego się przed grą.
|