tomasz_19 napisał(a):

wciąż jest dość zimno (co dla większości "pikników" jednak ma znaczenie )
|
Pogoda ma bardzo duże znaczenie, bo jednak większość osób myśli prosto, jest mecz, fajnie, ale po co mam marznąć przez 90 minut i jeszcze za to płacić. Zobaczycie zrobi się cieplej to będzie o wiele lepiej.
Dołóż do tego mecz z lepszym przeciwnikiem i na pewno frekwencja będzie dużo wyższa.