Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 04.03.2011, 22:47
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
wciąż jest dość zimno (co dla większości "pikników" jednak ma znaczenie )
Pogoda ma bardzo duże znaczenie, bo jednak większość osób myśli prosto, jest mecz, fajnie, ale po co mam marznąć przez 90 minut i jeszcze za to płacić. Zobaczycie zrobi się cieplej to będzie o wiele lepiej.

Dołóż do tego mecz z lepszym przeciwnikiem i na pewno frekwencja będzie dużo wyższa.
Odpowiedz cytując