Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 04.03.2011, 22:46
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Granie zaczęło się, jak przestaliśmy opierać się na dwójce Sobolewski + Siwakow w środku. Któryś musi zejść - jak wszedł Wilk i Jirsak to była zupełnie inna gra - szczególnie do przodu.

Z tyłu - sorry, ale Jaliens wypada najgorzej z trójki środkowych obrońców. Może mi sie wydaje, ale to chyba on odbuścił Grzyba przy bramce.

Maaskant lubi dawać szansę zawodnikom i chwile ich holować, więc Jaliensa na razie nie odstawił - tak samo jak Genkowa - ale wygląda na rozsądnego i za 2-3 mecze będziemy grali z Małym w napadzie, Wilkiem w śordku i Bunozą z Chavezem w obronie.

Pareiko rzeczywiście dobry zakup.
Fantazja.

Mały w pomocy ma okazję na pokazanie jedynej zalety nieprzewidywalności. Nikt normalny nie pozwoli mu kończyć akcji.
Jaliens i Genkow to wciąż 3/2 mecz w drużynie aż głupio wspominać kompromitujące wpisy o Bunozie jako drewnie sprowadzonym przez Kapkę.( będzie kawał obrońcy za jakiś czas )
Wilk w środku po odejściu Sobola do Jagi.
Odpowiedz cytując