|
Piłka to biznes. Szczerze wątpię, że nowa właścicielka Warty przejęła klub z altruistycznych powodów. Z pewnością kieruję się wizją, która w przyszłości przyniesie kasę. Gordian dobrze pisze, Warta wciąż jest jeszcze "wolna" i jeśli będzie awans sportowy to pójdą i za tym pieniądze od sponsorów. Nie wiem jak tam jest z kibicami tego klubu, no ale w Pyrlandii mają raczej dobry klimat na piłkę.
|