Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8710
Stary 04.03.2011, 22:41
Piłka to biznes. Szczerze wątpię, że nowa właścicielka Warty przejęła klub z altruistycznych powodów. Z pewnością kieruję się wizją, która w przyszłości przyniesie kasę. Gordian dobrze pisze, Warta wciąż jest jeszcze "wolna" i jeśli będzie awans sportowy to pójdą i za tym pieniądze od sponsorów. Nie wiem jak tam jest z kibicami tego klubu, no ale w Pyrlandii mają raczej dobry klimat na piłkę.
What's new?

Odpowiedz cytując