Oldpara napisał(a):

Granie zaczęło się, jak przestaliśmy opierać się na dwójce Sobolewski + Siwakow w środku. Któryś musi zejść - jak wszedł Wilk i Jirsak to była zupełnie inna gra - szczególnie do przodu.
Z tyłu - sorry, ale Jaliens wypada najgorzej z trójki środkowych obrońców. Może mi sie wydaje, ale to chyba on odbuścił Grzyba przy bramce.
Maaskant lubi dawać szansę zawodnikom i chwile ich holować, więc Jaliensa na razie nie odstawił - tak samo jak Genkowa - ale wygląda na rozsądnego i za 2-3 mecze będziemy grali z Małym w napadzie, Wilkiem w śordku i Bunozą z Chavezem w obronie.
Pareiko rzeczywiście dobry zakup.
|
Może z przodu było lepiej ale bacznie obserwowałem dziś Sobola i grał nienagannie w Destrukcji,lepszego defensywnego pomocnika w naszej lidze nie znam