Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 04.03.2011, 22:37
Niezły mecz w wykonaniu Wisły. Świetna zmiana Jirsaka, genialny mecz Pareiki, pierwszy gol Meliksona - z każdą następną kolejką będzie widać coraz bardziej ten kolektyw. Jeszcze 2-3 mecze i będziemy oglądać wspaniałe widowiska
Co więcej, kolejne dobre spotkanie Małego. Bez niego Wisła byłaby pozbawiona blasku.

Nie mogę jednak zrozumieć waszych pretensji do Genkova. Dostał zaledwie 2 piłki, z czego jedną za plecy, a drugą za mocną. Zagrał bardzo dobre spotkanie walcząc w przodzie, a będąc kilkukrotnie faulowanym, nie przestraszył się i wciąż atakował obrońców. Dajcie mu czas, wystrzeli prędzej, czy później.

A tak swoją drogą - więcej dystansu Panowie i trzeźwości w ocenie spotkania.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 04.03.2011 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując