Niezły mecz w wykonaniu Wisły. Świetna zmiana Jirsaka, genialny mecz Pareiki, pierwszy gol Meliksona - z każdą następną kolejką będzie widać coraz bardziej ten kolektyw. Jeszcze 2-3 mecze i będziemy oglądać wspaniałe widowiska

Co więcej, kolejne dobre spotkanie Małego. Bez niego Wisła byłaby pozbawiona blasku.
Nie mogę jednak zrozumieć waszych pretensji do Genkova. Dostał zaledwie 2 piłki, z czego jedną za plecy, a drugą za mocną. Zagrał bardzo dobre spotkanie walcząc w przodzie, a będąc kilkukrotnie faulowanym, nie przestraszył się i wciąż atakował obrońców. Dajcie mu czas, wystrzeli prędzej, czy później.
A tak swoją drogą - więcej dystansu Panowie i trzeźwości w ocenie spotkania.