Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 04.03.2011, 22:35
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
myślę, że to m.in. kwestia słabszego przeciwnika... na mecze derbowe, przyjacielskie, z Lechem, Legią, Jagą... bilety rozejdą się jak świeże bułeczki...
to także sprawa raczkującego dopiero marketingu, od którego też przecież dużo zależy... bo to on ma przyciągnąć na stadion tzw. "pikniki"...
ogólnie biorąc pod uwagę, to że weekend się dopiero co rozpoczął i że wciąż jest dość zimno (co dla większości "pikników" jednak ma znaczenie ) to frekwencja jest nie najgorsza

osobiście gdybym miał wybierać pomiędzy fotelem i telewizorem, a pójściem na stadion to oczywiście wybrałbym to drugie, ale bądź tu człowieku dobrym kibicem skoro się mieszka 450 km od Krakowa... ehh
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując