88seba88 napisał(a):

wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
|
myślę, że to m.in. kwestia słabszego przeciwnika... na mecze derbowe, przyjacielskie, z Lechem, Legią, Jagą... bilety rozejdą się jak świeże bułeczki...
to także sprawa raczkującego dopiero marketingu, od którego też przecież dużo zależy... bo to on ma przyciągnąć na stadion tzw. "pikniki"...
ogólnie biorąc pod uwagę, to że weekend się dopiero co rozpoczął i że wciąż jest dość zimno (co dla większości "pikników" jednak ma znaczenie

) to frekwencja jest nie najgorsza
osobiście gdybym miał wybierać pomiędzy fotelem i telewizorem, a pójściem na stadion to oczywiście wybrałbym to drugie, ale bądź tu człowieku dobrym kibicem skoro się mieszka 450 km od Krakowa... ehh