Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2011, 22:31
skeba napisał(a):Wyświetl post
Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?
Kwestia manii polskości w polskiej piłce.

Im więcej płaczu o obcokrajowców tym więcej "polskich" zmian.

Wisła pierwszym kozłem na wymacanie przez pzpn+polish profesjonal medja na ile da się podburzyć polski motłoch przeciwko niepolskim elementom.
Ostatnio edytowane przez Tarann : 04.03.2011 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując