skeba napisał(a):

|
Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?
|
Kwestia manii polskości w polskiej piłce.
Im więcej płaczu o obcokrajowców tym więcej "polskich" zmian.
Wisła pierwszym kozłem na wymacanie przez pzpn+polish profesjonal medja na ile da się podburzyć polski motłoch przeciwko niepolskim elementom.