cfa napisał(a):

|
Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.
|
Bo potrafi zagrać dwa-trzy dobre mecze w sezonie? Jeśli utrzyma tendencje z dzisiejszego meczu można go zostawić, jeśli nie pożegnać bez żalu. Mecz z pewnością lepszy niż ten wtorkowy. Nie ma się jednak co napalać.