Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 04.03.2011, 22:25
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
A gdzie Ty chłopaczku byłeś na meczu!!!?

Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła!
Odpowiedz cytując