88seba88 napisał(a):

wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
|
A gdzie Ty chłopaczku byłeś na meczu!!!?
Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła!