Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 04.03.2011, 22:25
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
No nie mamy, 43 tyś miejsc na Lechu i co mecz po 18 tyś.

W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji.
Odpowiedz cytując