88seba88 napisał(a):

wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
|
No nie mamy, 43 tyś miejsc na Lechu i co mecz po 18 tyś.
W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji.