Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 04.03.2011, 22:22
niestety Pawła nie da się tak łatwo zastąpić jeszcze długo będziemy żałować Jego odejścia prawie za darmo. Trudno może Małemu wyjdzie jakiś strzał , Sobol coś odpali, może rożne zaczną nam wchodzić, nie mam pomysłu, miejmy nadzieję że trenar go ma.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując