|
Moje spostrzeżenie:
- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.
|