Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
261
04.03.2011, 22:17
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu
do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
88seba88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 88seba88