Tomas Jirsak = najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły ostatniego 10-lecia...taka prawda
Genkov na plus, dużo wygranych górnych piłek, walczył, wracał się, nie można mu odmówić serca do walki. Melikson wiadomo, Sivakov trochę słabiej, Pereiko jak zwykle
