Prawda jest taka że obrony nie mamy w ogóle, w końcu trener mógłby skleić obronę na stałe a tu widać zero zrozumienia, widać też że mają zrywy, czasami udaje im się wymienić 5 celnych podań ale to dużo dużo za mało.
Ponad to pressingu nie umieją stosować w ogóle, jedni stoją drudzy biegną. Optymistyczne jest to że walczą więcej niż przedtem i optymistyczne jest to że zaczynają z daleka przez mgłę przypominać zalążek jakiegokolwiek zespołu

.