Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 04.03.2011, 21:45
Jak nie strzelą tej trzeciej bramki to chyba zawału dostane, albo zawału dostane albo Ruch wyrówna, albo jedno i drugie.

Gra faktycznie słaba, ale 3 punkty najważniejsze.
Odpowiedz cytując