Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8708
Stary 04.03.2011, 21:29
Ale kto mówi że jest różowo? Czy ja gdzieś twierdzę, że tak jest albo że to jest takie proste? To że klub z ekstraklasy ma szanse na większy budżet to jest chyba nawet dla ciebie oczywiste, ale to wcale nie oznacza że każdemu klubowi się uda takich sponsorów pozyskać czy też że zawsze każdy klub z ekstraklasy będzie mieć większy budżet niż np. pierwszoligowiec. Podobnie ja wcale nie twierdzę że Warta przyciągnie tabuny sponsorów i będzie mieć budżet porównywalny do Lecha, tylko że przyciągnięcie takich sponsorów jest możliwe - proponuję przeczytać na jaki post w ogóle odpowiadałem.
Odpowiedz cytując