Reser napisał(a):

|
Chyba każdy mówił, że to nie jest zastępca Pawła Brożka tylko zawodnik całkiem innego typu, ale tacy jak ty wykreują sobie w głowie jakąś głupotę i będą ją powtarzać w nieskończoność.
|
A czy ja pisze, ze to jest zawodnik typu Brozka? Normalny jestes? Potrafisz czytac? Widze, ze mam do czynienia z dzieckiem, bo stosujesz taka argumentacje.
Poraz kolejny tez na tym forum mozna zaobserwowac dziwna maniere(ktora nie jest normalna), tzn. ze kiedy obcokrajowiec gra zle czy beznadziejnie, to zawsze mozna go usprawiedliwic, ale jesli tak samo gra Polak, to sypia sie gromy

.
Wracajac do Genkova, to ja oczekiwalem napastnika typu Rudnevsa, tzn. takiego ktory przez 90 minut walczy wrecz z 2 stoperami...taki napastnik jest potrzebny do systemu gry preferowanego przez naszego coacha.