Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 04.03.2011, 21:07
Piasecki robi swoje jak to w meczach Wisły , niektóre decyzje wręcz śmieszne i oczywiście na naszą niekorzyść choć w tym meczu i tak jeszcze nie jest tak źle. Co mnie najbardziej uderza to komentarz Mielcarskiego . On ma chyba jakiś kompleks Wisły. W jego każdej wypowiedzi czuć tak wielką niechęć do Wisły (przynajmniej ja mam takie wrażenie ) ,że aż ciężko się ogląda mecz z jego komentarzem anty Wiślackim .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 04.03.2011 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując