Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 04.03.2011, 21:06
Gdyby nie grali tak statycznie piłkarze i wychodzili do podań, to można by grę przyspieszyć i wtedy Genkov by miał więcej piłek granych do nogi. Ale do tego trzeba trochę ruchu... Ale nie jest źle... Koniec grania długiej dzidy do przodu ;D
Odpowiedz cytując