Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
201
04.03.2011, 21:06
Gdyby nie grali tak statycznie piłkarze i wychodzili do podań, to można by grę przyspieszyć i wtedy Genkov by miał więcej piłek granych do nogi. Ale do tego trzeba trochę ruchu... Ale nie jest źle... Koniec grania długiej dzidy do przodu ;D
DrunkenBear
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DrunkenBear
Znajdź inne posty napisane przez DrunkenBear