For_FuN_ napisał(a):

Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy .
|
taa..a ile on piłek dostał ? Gra obrona nikt sie nie wystawia i co jest ? to co teraz widać , ręce rozkładają bo nie ma komu grac ,stoją za obroną i ....

Dobrze że Mały rajd zrobił i bramka z tego padła.
Po zatym Genkow sie stara , widac a nie to co P.Brożek ręce rozkłada.