Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8706
Stary 04.03.2011, 20:17
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Gdyby tak było to budżety klubów osiągałyby kwoty nie 40 mln złotych rocznie, a 40 mln euro. Także kluby pokroju Polonii Bytom czy dawniej Odry Wodzisław i Piasta Gliwice nie miałyby rokrocznie problemów finansowych. A czemu ich w piłce nie ma do tej pory? Nie są nią zainteresowani.
Nie wiem jak ty ale ja widzę różnicę między stwierdzeniem że coś jest dla kogos możliwe a stwierdzeniem że to jest osiągalne dla wszystkich...
Odpowiedz cytując