Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11961
Stary 04.03.2011, 20:10
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
(...)

A Ty czemu uważasz,że jest to dobra inwestycja?
Ja się nie znam na tym zupełnie, ale patrząc historycznie dolar zawsze wydawał mi się najstabilniejszą walutą na świecie. Przyznam się, że nie wiedziałem że takie cyrki tam odchodzą...

Cóż, muszę chyba zweryfikować swoje plany na inwestycje
the end