Marszałek napisał(a):

(...)
A Ty czemu uważasz,że jest to dobra inwestycja?
|
Ja się nie znam na tym zupełnie, ale patrząc historycznie dolar zawsze wydawał mi się najstabilniejszą walutą na świecie. Przyznam się, że nie wiedziałem że takie cyrki tam odchodzą...
Cóż, muszę chyba zweryfikować swoje plany na inwestycje
