Titto napisał(a):

Naprawdę ciekawe jest czym pokierował się Boss dokonując tej zmiany.
|
Oprócz tego, że woli lewo- i prawonożnych zawodników na środku obrony, trener wspominał o tym, że będzie rotował w zależności od tego jaki zawodnik mu będzie potrzebny. Obrońca, który jest silny, dobrze gra w obronie, czy obrońca, który lepiej operuje piłką, potrafi ją dokładniej rozegrać. Myślę, że grając u siebie z Ruchem założenie jest proste - długo utrzymywać się przy piłce i atakować. Do tej taktyki lepszy jest Bunoza.