Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11956
Stary 04.03.2011, 19:00
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie - tu nie chodzi o to co on zrobił tylko o znajomości.Gdybyś Ty napisał o ułaskawienie to pewnie pies z kulawą nogą by się tym nie zajął.Znałbyś Dubienieckiego - glejt byś dostał ekspresowo
.
Dlaczego tak przypuszczasz?
Podejrzewam, że gdybym złożył taki wniosek, poparty dobrym pismem dobrej kancelarii to miałbym spore szanse, jednak większośc ludzi tego nie robi, bo albo nie zna takiej możlwiości, albo tego (jak ja) nie potrzebuje.
Poniższe nie do Ciebie:
Po prostu media manipulują, a "lemingi" dają się łapać.
Nigdzie nie ma śladów, że to kancelaria Dubienieckeigo prowadziła sprawę o zatarcie wpisu o skazaniu przez ułaskawienie.
Nigdzie nie podano, że kancelaria ułaskawiając złamała prawo.
Ukazuje się owego biznesmena jako groźnego gangstera, podczas gdy on wyłudził z PFRON 120 tys zł w ciągu 8 lat i poddał się dobrowolnie karze.
Nikt nie anulował mu kary tylko zatarto wpis o karalności, co jest dopuszczalne na różne sposoby - jednym z nich jest ułaskawienie przez Prezydenta
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....