Titto napisał(a):

No i Śląskowi należały się 2 karne. Pierwszy po faulu na naszym byłym zawodniku - Pepe Ćwielongu. Całkiem nieźle ten gość gra - dwa groźne strzały. Być może odejście Sotirovicia wyjdzie na dobre i Ćwielongowi i Śląskowi.
Poza tym Pepe przypomina mi trochę tego gościa co wcześniej pracował w TVN24, a teraz będzie robił za prowadzącego X - factor
|
No tego się od napastnika wymaga. Teraz tylko czekać na głosy, aby go z powrotem sprowadzić

. Wracając do tematu do pasiaki mają więcej szczęścia niż rozumu, bo najmniej 3:0 powinna być do przerwy.