Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 04.03.2011, 17:39
Ruch jest slaby ,juz nawet na papierze co nie znaczy ze mozemy ich zlekcewazyc.

Ja bym wystawil ten sklad co na Arke ,a Gargule za kare wyslalbym na trybuny.
Mam nadzieje ze mecz z Podbeskidziem to byl wypadek,a dzis zobaczymy Wisle grajacą z polotem i sensem

WSZYTSCY NA STADION!!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując