Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
21060
04.03.2011, 17:38
Opętany
napisał(a):
Potrzebny okulista. Może ktoś polecić? Oczywiście prywatnego. Klinika czy gabinet obojętne...
Dr Weneta Stręk, przyjmuje na ul. Lea, to jest Gabinet Leczenia Zeza i Niedowidzenia, koszt wizyty 120zł.
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka