Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6424
Stary 04.03.2011, 17:32
Nie wiedziałem gdzie wrzucić, a nie chciałem tworzyć nowego tematu, dlatego zamieszczam tutaj tapetę z Maorem Meliksonem, którą sam wykonałem

http://i51.tinypic.com/35m31x1.png

Mam nadzieję, że komuś się spodoba
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 04.03.2011 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując