Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
1186
04.03.2011, 16:53
Jak chcecie wpaść do Bielska to musicie sobie kupić bilety w własnym zakresie... Przedsprzedaż rozpoczyna się od pon.7 marca...
Shifty
Shifty Powers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shifty Powers
Znajdź inne posty napisane przez Shifty Powers