Na stadionie Lacha/Amiki jest wiele rzeczy do których można się przyczepić i które wołają o pomstę do nieba.
Jak na przykład powyższe miejsca przy wyjściu ewakuacyjnym.
Natomiast, moim zdaniem, pokazana na zdjęciu loża vip do nich nie należy.
Co prawda de gustibus non est disputandum i rozumiem, że podobny industrial i kontrasty mogą być trudne do przyjęcia, ale we współczesnej architekturze jest to na porządku dziennym.
Oczywiście zależy od jakości wykonania ( nie wiem jak jest z tym w Poznaniu ), nie mniej porównania do piwnicy czy poczekalni przed ubikacją są chyba z przymróżeniem oka
Kilka przykładów w podobnej konwencji :

