|
na pewno drogo, wkońcu niemal ocierasz się o inny lepszy vipowski świat
Sergio co do tej loży, to przepraszam, że poddałem Twojego posta w wątpliwość. Po prostu zmyliły mnie te wyjścia ewakuacyjne i "ekskluzywność" zaprezentowanej przestrzeni.
Powód: loza vip
Ostatnio edytowane przez joshi : 04.03.2011 o godz. 16:23.
|