Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2032
Stary 04.03.2011, 16:21
na pewno drogo, wkońcu niemal ocierasz się o inny lepszy vipowski świat

Sergio co do tej loży, to przepraszam, że poddałem Twojego posta w wątpliwość. Po prostu zmyliły mnie te wyjścia ewakuacyjne i "ekskluzywność" zaprezentowanej przestrzeni.
Powód: loza vip
Ostatnio edytowane przez joshi : 04.03.2011 o godz. 16:23.
Odpowiedz cytując