|
Pytanie do zorientowanych i jak najbardziej poważne ( jak nie wiesz lub ci się tylko wydaje nie odpowiadaj!)
W regulaminie jest napisane:
Zabrania się: przebywania na terenie obiektu osobie znajdującej się pod widocznym wpływem alkoholu.
Pytanie: co to oznacza? czy jest jakaś definicja prawna takiego określenia? znalazłem wypowiedź tylko na stronie Legii ale jest ona skierowana tylko w stosunku do tamtego stadionu.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|