Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21053
Stary 04.03.2011, 14:35
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sie co spinać. Jeśli nie pracujesz nie zarabiasz to nawet jakby chcieli to będą musieli się męczyć żeby odzyskać tą kasę. Mandat ulega przedawnieniu po 3 latach
Umorzą Ci ten mandat. Jeśli nie masz dochodów, nic nie jest na Ciebie zapisane (typu samochód, motocykl, mieszkanie) to ja bym się nie spinał. Identyczna sytuację miał mój kolega i dwukrotnie się wymigał.
Odpowiedz cytując