crazykaro napisał(a):

|
Nie ma sie co spinać. Jeśli nie pracujesz nie zarabiasz to nawet jakby chcieli to będą musieli się męczyć żeby odzyskać tą kasę. Mandat ulega przedawnieniu po 3 latach
|
Umorzą Ci ten mandat. Jeśli nie masz dochodów, nic nie jest na Ciebie zapisane (typu samochód, motocykl, mieszkanie) to ja bym się nie spinał. Identyczna sytuację miał mój kolega i dwukrotnie się wymigał.