gianbuffon napisał(a):

|
Jak Sobol dzisiaj nie pokaże dobrej formy, to na Widzew wstawić Wilka. W meczu z Arką pokazał, że jest w formie i szkoda byłoby to zmarnować.
|
Jestem podobnego zdania. Wilk jeśli chce być jeszcze lepszy niż jest teraz powinien częściej występować w pierwszy składzie co z pewnością zaowocuje na przyszłość. Sobolewski powinien raczej pełnić rolę głównego zmiennika( jak nie teraz to z pewnością wkrótce).