|
Najgorsze jest to, że nikt, od architektów, magistratu, ZiKiT - które budowę powinny nadzorować , na firmach odpowiedzialnych za skończenie budowy w terminie, nie będzie z tej całej farsy rozliczony. Skończy sie na przerzucaniu odpowiedzialności z jednych na drugich, a w końcu sprawa umrze śmiercią naturalną...
|