Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17561
Stary 04.03.2011, 14:03
Najgorsze jest to, że nikt, od architektów, magistratu, ZiKiT - które budowę powinny nadzorować , na firmach odpowiedzialnych za skończenie budowy w terminie, nie będzie z tej całej farsy rozliczony. Skończy sie na przerzucaniu odpowiedzialności z jednych na drugich, a w końcu sprawa umrze śmiercią naturalną...
************** Veni , Vidi , Vistula vicit ***************

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
Odpowiedz cytując