Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8692
Stary 04.03.2011, 13:43
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Niekonsekwencja rażąca głupotą po oczach. Skoro w artykule jest napisane,że Warta mogłaby zapłacić kilkanaście mln za miejsce w Ekstraklasie Bytomiowi, to jakim cudem ten klubik ma budżet 4 mln złotych?Skoro stać ich wg gazety na kupno miejsca, to równie dobrze stać ich na budżet rzędu nastu milionów i kulturalne wejście
A choćby takim że te 4 mln to obecny budżet klubu a te kilkanaście mogliby wyłożyć potencjalni inwestorzy, którzy byliby skłonni wyłożyć większą kasę na klub z ekstraklasy niż na broniący się przed spadkiem z pierwszej ligi.
Odpowiedz cytując