Marszałek napisał(a):

|
Niekonsekwencja rażąca głupotą po oczach. Skoro w artykule jest napisane,że Warta mogłaby zapłacić kilkanaście mln za miejsce w Ekstraklasie Bytomiowi, to jakim cudem ten klubik ma budżet 4 mln złotych?Skoro stać ich wg gazety na kupno miejsca, to równie dobrze stać ich na budżet rzędu nastu milionów i kulturalne wejście
|
A choćby takim że te 4 mln to obecny budżet klubu a te kilkanaście mogliby wyłożyć potencjalni inwestorzy, którzy byliby skłonni wyłożyć większą kasę na klub z ekstraklasy niż na broniący się przed spadkiem z pierwszej ligi.