Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8691
Stary 04.03.2011, 13:40
Na upartego, to nawet z pięciu miast, jeśliby policzyć razem Trójmiasto

Niemniej, nie chciałbym by Warta awansowała takim sposobem (w co, jak mówiłem, nie wierzę). Życzę im awansu sportowego w kolejnym sezonie.

Utrzymania Cracovii też bym nie chciał Choć derbów szkoda, wiadomo...

Tymczasem ciekaw jestem jutrzejszego meczu Jagi z GKSem. Jak tak teraz spojrzałem, to zwycięstwo GKSu mogłoby przy zwycięstwie Legii i Wisły, wywrócić całą czołówkę do góry nogami
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując