Na upartego, to nawet z pięciu miast, jeśliby policzyć razem Trójmiasto
Niemniej, nie chciałbym by Warta awansowała takim sposobem (w co, jak mówiłem, nie wierzę). Życzę im awansu sportowego w kolejnym sezonie.
Utrzymania Cracovii też bym nie chciał

Choć derbów szkoda, wiadomo...
Tymczasem ciekaw jestem jutrzejszego meczu Jagi z GKSem. Jak tak teraz spojrzałem, to zwycięstwo GKSu mogłoby przy zwycięstwie Legii i Wisły, wywrócić całą czołówkę do góry nogami
