Gdyby Pogon nie cieniowala...ech szkoda slow :(
W sumie to gdyby Cracovia sie utrzymala a Warta i LkS awansowaly to bysmy mieli sytuacje, ktorej dawno w naszej lidze nie bylo czyli po dwa kluby z czterech miast.
LKS i Piast to ciekawe wyjazdy zawsze sa
