Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21050
Stary 04.03.2011, 13:05
Wisła Prokocim napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy komornik może mi coś zrobić za mandat 100zł za picie w miejscu publicznym? jeżeli nie posiadam konta, nie pracuje i mieszkam u rodziców i chyba prawnie nic do mnie nie należy. Są jakieś konsekwencje nie zapłacenia? Tylko bez napinki, że trzeba było nie pić a teraz trzeba ponieść odpowiedzialność itp, to tylko pytanie co się może stać.
Nie ma sie co spinać. Jeśli nie pracujesz nie zarabiasz to nawet jakby chcieli to będą musieli się męczyć żeby odzyskać tą kasę. Mandat ulega przedawnieniu po 3 latach
Odpowiedz cytując