Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21049
Stary 04.03.2011, 12:59
Wisła Prokocim napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy komornik może mi coś zrobić za mandat 100zł za picie w miejscu publicznym? jeżeli nie posiadam konta, nie pracuje i mieszkam u rodziców i chyba prawnie nic do mnie nie należy. Są jakieś konsekwencje nie zapłacenia? Tylko bez napinki, że trzeba było nie pić a teraz trzeba ponieść odpowiedzialność itp, to tylko pytanie co się może stać.
Generalnie nic wielkiego Ci nie grozi, acz po jakims czasie sobie przypomna i przysla ponaglenie do zaplaty. Ewentualnie jak rodzicom przypada jakis zwrot z podatku to na nim siada i sobie sami potraca. Acz jak pisali wczesniej - oprocentowanie rzadne - od kwoty 500zl po okolo dwoch latach kumpel mial cos 25zl odsetek karnych.
Odpowiedz cytując