sportnh napisał(a):


To jest nasz optymalny wg mnie sklad. Z defensywnych widzialbym wlasnie Sobola i Wilka, Sivakov jest wg mnie bardzo przecietny..
Jedynie co w tym ustawieniu mi nie pasuje to Kirm, gosc bez formy kompletnie, ale nie bardzo widze kto moglby zajac jego miejsce.
Chcialbym zebysmy dzis wyszli takim skladem.
|
Ja bym zamiast Kirma wsadzil tam Sivakowa , nie wiem co mu macie do zarzucenia , po ostatnim meczu we wtorek szukal gry , pokazywal sie rozgrywal , nie kiedy sam szedl , wedlug mnie ten zawodnik z kazdym meczem sie rozkreca.