Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 04.03.2011, 11:58
sportnh napisał(a):Wyświetl post


To jest nasz optymalny wg mnie sklad. Z defensywnych widzialbym wlasnie Sobola i Wilka, Sivakov jest wg mnie bardzo przecietny..

Jedynie co w tym ustawieniu mi nie pasuje to Kirm, gosc bez formy kompletnie, ale nie bardzo widze kto moglby zajac jego miejsce.

Chcialbym zebysmy dzis wyszli takim skladem.

Ja bym zamiast Kirma wsadzil tam Sivakowa , nie wiem co mu macie do zarzucenia , po ostatnim meczu we wtorek szukal gry , pokazywal sie rozgrywal , nie kiedy sam szedl , wedlug mnie ten zawodnik z kazdym meczem sie rozkreca.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując